Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Мови перекладу Азербайджанська

Азербайджанська

Азербайджанська

Азербайджанська Республіка – держава у східній частині Закавказзя, це перша мусульманська демократична держава. Столиця Азербайджану – Баку. Місто відоме старим містом середньовічної епохи, де розташована Дівоча вежа, а також Палац Ширваншахів – королівська резиденція XV ст. У Баку багато визначних пам’яток, наприклад: Апшеронський національний парк, мечеть Бібі-Ейбат, а також музей Килима, де представлені азербайджанські килими, деякі з них XVII століття, а також зброя та фаянсовий посуд XII століття та інші пам’ятки.

Офіційною мовою Азербайджану є азербайджанська. Протягом XX століття азербайджанська писемність змінювалася чотири рази. Сьогодні азербайджанці користуються трьома видами письма: арабиця, латиниця і кирилиця. Азербайджанська мова на 40% складається з фарсизмів та арабізмів. В азербайджанській мові немає родів і займенників – “він”, “вона”, “воно”, тільки “цей” і “той”. У цій мові всього 5 часів, відсутні прийменники і префікси (крім запозичених слів) і практично немає винятків.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на азербайджанську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на азербайджанську мову.

Переклад документів з азербайджанської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на азербайджанську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!