Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Іврит

Іврит

Держава Ізраїль – держава на Близькому Сході. Столицею Ізраїлю є Єрусалим – це одне з найдавніших міст світу. У Старому місті, регіоні Єрусалиму, розташовані головні святині країни: Храмова гора, Стіна Плачу та мечеть Аль-Акса, храм Гробу Господнього. Старе місто включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сучасний іврит – офіційна розмовна мова Держави Ізраїль. Сьогодні на івриті розмовляють близько 9 мільйонів людей. Іврит використовує для письма єврейський алфавіт у квадратному шрифті. Іврит традиційно називають Лашон ха-Кодеш (Свята мова). Перші наукові роботи, присвячені івриту, з’явилися на початку ХІХ ст. Статті та книги німецького вченого Вільгельма Гезеніуса, написані ним на початку XIX століття (1813 -1924 рр.) стали першими спробами наукового аналізу історії та граматики івриту.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на іврит, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на іврит.

Переклад документів з івриту та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на іврит може бути виконано від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад