Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Дарі/Пушту

Дарі/Пушту

Дарі та Пушту – найпоширеніші мови в Афганістані, які є її офіційними мовами.

Дарі використовується для спілкування між людьми, рідними мовами яких є інші мови і слугує рідною мовою для різних афганських етнічних груп, включаючи таджиків, хазарів та аймаків. Дарі та перська мова (фарсі), що використовується в Ірані, є взаємно зрозумілими, хоча деякі відмінності у фонетичній транскрипції та граматиці все ж таки присутні. Для письма мовою дарі використовується перський варіант арабського письма.

Пушту є рідною мовою пуштунів, етнічної групи, що домінує в Афганістані. Через багатоетнічний характер Афганістану, різноманітність мов, а також двомовність та багатомовність є звичайними явищами. Також пушту поширений в Ісламській Республіці Пакистан (розмовляє до 8% населення).

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на дарі/пушту, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на дарі/пушту.

Переклад документів з дарі/пушту і навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і тільки після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на дарі/пушту може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!