Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Хінді

Хінді

Індія – багатонаціональна колоритна країна в Південній Азії. Тут проживає близько 18% світового населення, 1,4 мільярда людей. Індія є батьківщиною для багатьох мов та місцем, де зародилася давня культура та цивілізація. Населення країни розмовляє 780 різними мовами. У конституції Індії зафіксовано 21 офіційну мову, а діалектів серед населення існує, за приблизною оцінкою, 1652.

Незважаючи на багатомовність, хінді разом з англійською мовою вважається офіційною мовою центрального уряду Індії. За кількістю тих, хто розмовляє хінді, поступається тільки китайській мові.

14 вересня відзначається “День Хінді”, цього дня 1949 року, було прийнято рішення зробити хінді офіційною мовою. Для написання застосовується деванагарі – стародавнє письмо. Алфавіт хінді складається з 55 літер, які можуть бути доповнені спеціальними знаками. У перекладі “деванагарі” означає “мова богів”, вважається що це найдавніший алфавіт.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на хінді, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на хінді.

Переклад документів із хінді та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на хінді може бути виконано від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!