Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Французька

Французька

Французька – мова культури, кохання, аристократії, вищої освіти та науки, дипломатії. Її можна описувати ще дуже довго, але тим не менше хочеться зазначити її дуже важливі переваги. Французька не тільки у Франції застосовується на офіційному рівні, а й у низці інших держав у різних регіонах планети.

Нею спілкуються і використовують у Бельгії, Швейцарії, Канаді як другу державну мову. Нею розмовляють колишні країни-колонії в Африці, Азії та Океанії. На міжнародному рівні застосовується як одна з офіційних мов Організації Об’єднаних Націй та ЮНЕСКО. За даними організації “Франкофонія”, на сьогоднішній день носіями мови є приблизно 274 мільйони людей.

Французька мова належить до індоєвропейської сім’ї мов і вважається однією з наймилозвучніших. Для написання використається 26 латинських літер. Із деякими літерами використовуються додаткові значки, які вказують на вимову під час читання. Французька мова походить від латині, і розвивається значно більше за інші мови романської групи. Регулюванням у сфері мови займається “Вища рада з французької мови”, яка функціонує у низці франкомовних країн (Канада, Франція, Бельгія).

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на французьку мову, звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на французьку мову.

Переклад документів з французької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на французьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!