Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Вірменська

Вірменська

Республіка Вірменія – держава в Закавказзі. Столиця – Єреван, одна з найдавніших столиць у світі. Вірменія багата на релігійні осередки: від монастирів, що нараховують багатовікову історію, до руїн соборів. Дивно, але гора Арарат, національний символ Вірменії, розташована на території Туреччини. Одна вершина дісталася їй відповідно до договорів 1921 року, друга – відповідно до турецько-перської угоди 1931 року.

Державна мова Вірменії – вірменська. Вірменська писемність вважається однією із найдавніших. Найдовше слово у вірменській мові складається з 35 літер, що означає «світлі промені сонця осяюють все навкруги». Цікавим є той факт, що в кінці вірменського речення ставиться двокрапка. По-вірменськи це знак «верчакет» (дослівно «кінцева точка»).

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на вірменську мову, звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на вірменську мову.

Переклад документів із вірменської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на вірменську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад