Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Чорногорська

Чорногорська

Чорногорська – державна мова в Чорногорії, а також офіційна регіональна мова в Сербії. Отримала статусу державної у 2007 році. Належить до південнослов’янської групи мов.

Особливість чорногорської мови – використання двох систем письма. Існує латинський алфавіт (гаєвиця) та кириличний алфавіт (вуковиця) одночасно. Тим не менш, 2/3 частини населення розмовляють сербохорватською.

У 2017 році Міжнародна організація зі стандартизації ухвалила рішення про поділ чорногорської та сербської мов, раніше вона вважалася як частина сербської. Тепер у мови є свій код ISO-CRN.

Назва країни Чорногорія зародилася від поєднання слів «Црна Гора», що в перекладі означає «Чорна гора».

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на чорногорську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на чорногорську мову.

Переклад документів з чорногорської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на чорногорську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!