Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Естонська

Естонська

Естонська мова вперше отримала офіційний статус і стала державною мовою Естонії в 1918 році із здобуттям незалежності. Американські вчені з Інституту дипломатичної служби держдепартаменту США відносять естонську мову до найскладнішої третьої групи мов по тяжкості вивчення.

Мова складається з 16 приголосних та 9 голосних звуків. Алфавіт складається з 27 букв і 6 з них поєднуються з діакритичними знаками, основаними на латиниці.

Естонська мова має статус офіційної мови ЄС. Сьогодні, щоб стати громадянином Естонії, бажаючі повинні знати мову на рівні В1. Регулюванням використання займається Інститут естонської мови в Таллінні.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на естонську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на естонську мову.

Переклад документів з естонської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на естонську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!