Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Грузинська

Грузинська

Грузія – держава у західній частині Закавказзя. Столицею Грузії є Тбілісі, назва міста означає «Тепле джерело». Незважаючи на те, що столиця Грузії – Тбілісі, парламент перебуває у Кутаїсі. У 2013 році, за рішенням ЮНЕСКО, грузинський спосіб витримки вина у глиняних глеках потрапив до списку культурної спадщини людства.

Офіційною мовою Грузії є грузинська. Протягом своєї історії ця мова змінила три алфавіти. Сьогоднішній алфавіт складається з 33-х літер і базується на фонетичному письмі. У грузинській мові найдовше слово складається з 11 приголосних букв підряд – «вепхвтмбрдгвнелі» (ვეფხვთმბრდღვნელი), його можна зустріти у творі «Витязь у тигровій шкурі». Цікавим є той факт, що закінчення грузинських прізвищ спочатку вказували на регіон, звідки людина родом (наприклад, -швілі, -дзе, -ія, -іані, -ава).

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на грузинську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на грузинську мову.

Переклад документів з грузинської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на грузинську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад