Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Хорватська

Хорватська

Хорватська мова – одна з офіційних мов Європейського союзу, державна мова в Хорватії, Боснії та Герцеговині, а також регіональна мова в прилеглих районах Австрії та Сербії.

Хорватська мова основана на алфавіті з латиниці, у складі якої 30 букв, була придумана діячем хорватського Відродження – Людевітом Гаєм (хорватський поет, просвітитель і лінгвіст).

Регулюючим органом хорватської мови є “Інститут хорватської мови та лінгвістики” в Загребі. Хорватська мова отримала три групи діалектів, які розподілені за географічним принципом.

Цікавий факт, що в хорватській мові є слова, що складаються лише з приголосних літер, наприклад, назва острова Крк в Адріатичному морі.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на хорватську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на хорватську мову.

Переклад документів з хорватської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на хорватську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад