Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Іспанська

Іспанська

Іспанія – суверенна держава на південному заході Європи, це батьківщина Пабло Пікассо, Мігеля Сервантеса та Сальвадора Далі.

Іспанська – офіційна мова в Аргентині, Болівії, Чилі, Колумбії, Парагваї, Панамі та інших країнах. А в Іспанії офіційною мовою є кастильська іспанська. Іспанська знаходиться на 3-му місці у списку мов світового значення. У VIII столітті ця мова вважалася мовою дипломатії. Так само іспанська входить до офіційних мов ООН.

Іспанська мова започаткувалася на основі народної латині, проте її становлення розпочалося у X-XV столітті. Першу збірку граматичних правил іспанської мови було видано у 1492 році іспанським філологом, істориком та поетом Еліо Антоніо де Небріха. Найрідкісніша літера в іспанській мові – «W», вона зустрічається виключно в словах іноземного походження. А ось найпоширенішими літерами іспанської мови є «E», «A», «O», «L», «S».

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на іспанську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на іспанську мову.

Переклад документів з іспанської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на іспанську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!