Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Корейська

Корейська

Корейська мова – рідна мова корейців на всьому Корейському півострові. Нею розмовляють як у Північній, так і в Південній Кореях.

Також корейською розмовляє значна частина корейської діаспори в КНР, Японії, США, Росії, країнах Середньої Азії. Близько 78 млн людей передають знання мови своїм предкам та розширюють сфери її використання.

Корейський алфавіт винайшли в 1444 році, під час правління короля Седжона (1418-1450), четвертого короля з династії Чосон.

Для запису корейської мови використовується фонетичне письмо хангиль, спеціально розроблене для неї в XV столітті. Доповненням до хангиля служать ханча – китайські ієрогліфи. У Північній Кореї використовується тільки хангиль, у Південній Кореї – і хангиль, і ханча.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на корейську мову, звертайтеся до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на корейську мову.

Переклад документів з корейської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на корейську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!