Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Литовська

Литовська

Литовська Республіка – держава Балтійського регіону, із давньою історією. Разом із розвитком країни розвивалася і литовська мова. Нині нею розмовляють близько 3 мільйонів людей. Вона визнана однією із офіційних мов Європейського Союзу.

У друкованому вигляді литовська мова вперше з’явилася у формі катехізису в 1547 р. Для запису мови використовується модифікований латинський алфавіт, що складається з 32 літер. У литовській мові 45 приголосних та 13 голосних фонем.

Носії литовської мови зустрічаються також у Польщі, США, Бразилії, Аргентині, Канаді, Великій Британії та Уругваї.

Литовська мова належить до категорії складних мов через особливості відмінювання, відмінків та наголосів. Це пов’язано з тим, що мова мало змінювалася під впливом сусідніх країн і сусідніх мов і багато в чому зберегла початкові фонетику і морфологічні особливості.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на литовську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на литовську мову.

Переклад документів з литовської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на литовську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад