Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Македонська

Македонська

Республіка Північна Македонія – держава на Балканському півострові. Назва країни походить від стародавнього царства Македонес (грец. Μακεδόνες). Столицею Республіки є місто Скоп’є. Тут знаходиться Хрест Тисячоліття, який збудували на 2000-річчя від Хрещення Македонії. Це найвищий хрест у світі (висота 66 м). У місті Скоп’є багато визначних пам’яток: площа Македонії, театр опери та балету, церква Святого Димитрія, Чифте-Хаммам та інші.

Офіційна мова Республіки Північна Македонія – македонська. Вона є наймолодшою із слов’янських літературних мов. Писемність на кирилиці, алфавіт складається із 31 літери. Незважаючи на той факт, що Республіка Північна Македонія є маленькою країною, існує багато різних діалектів македонської мови, які можуть дуже відрізнятись від літературної мови.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на македонську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на македонську мову.

Переклад документів з македонської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на македонську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!