Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Главная Мови перекладу Нідерландська / Голландська

Нідерландська / Голландська

Нідерландська / Голландська

Нідерланди – держава, що складається з основної території, що знаходиться в Західній Європі, та островів Бонайре, Сінт-Естатіус та Саба. Нідерланди – член ЄС та НАТО. Саме в Нідерландах було винайдено сироваріння. Нідерланди відомі вітряками, їх тут аж 1180, тюльпановими полями, велосипедними доріжками (кажуть, що в Нідерландах велосипедів більше ніж мешканців! Нараховується понад 18 мільйонів велосипедів при населенні 16,8 млн. чоловік).

Офіційною мовою Нідерландів є нідерландська. Вона зробила величезний внесок у розвиток англійської мови. Наприклад, такі слова, як “cookie – печиво”, “yacht – яхта”, “easel – мольберт” родом із Нідерландів. Нідерландська – третя за поширеністю у Європі. Перша в історії Нідерландів кафедра нідерландської мови була створена в 1797 році при Лейденському університеті.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на нідерландську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на нідерландську мову.

Переклад документів з нідерландської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на нідерландську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!