Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Мови перекладу Румунська/ Молдовська

Румунська/ Молдовська

Румунська/ Молдовська

Румунія – держава у Південно-Східній Європі. Назва країни походить від лат. romanus — «римський». Столиця – Бухарест, тут знаходиться найбільша будівля парламенту у світі, її довжина – 270 м, висота – 86 м. Румунія – член НАТО та ЄС, у державі багато визначних пам’яток: палаци, середньовічні замки, гірськолижні курорти, а також замок Дракули у Брашові. Румунія – дев’ята країна Європи.

У Румунії державною мовою є румунська. Для Республіки Молдова румунська мова теж є державною мовою. Це індоєвропейська мова, що входить до балкано-романської підгрупи романських мов. У румунській є 4 основні діалекти: ароманіан, меглено-румунський, дако-румунський та істро-румунський. Перша румунська граматика була видана у Відні в 1780 році. Румунська мова – одна з п’яти мов, якими проводяться богослужіння в монастирях на горі Афон, близько 14% слів румунської мови мають слов’янське походження.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на румунську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на румунську мову.

Переклад документів з румунської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на румунську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад