Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Російська

Російська

Російська мова – державна мова в Росії та офіційна мова в деяких країнах СНД (Білорусь, Казахстан, Киргизстан). Набула широкого поширення також і в країнах колишнього соціалістичного табору у Східній Європі.

Російська – одна з шести робочих та офіційних мов ООН, входить до десятки популярних мов в Інтернеті.

В основі писемності мови лежить кирилиця (російський алфавіт). Сучасний алфавіт – громадянська модифікація кирилиці. До нього входить 33 літери. Мова належить до групи східнослов’янських мов.

Важко точно сказати, скільки слів у російській мові. Вона змінюється, й у різних словниках вказуються різні цифри.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на російську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на російську мову.

Переклад документів з російської мови і навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на російську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!