Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Таджицька

Таджицька

Таджикистан – країна центральної Азії, розташована між Узбекистаном, Киргизстаном, Китаєм та Афганістаном. 93% території країни займають гори. Завдяки розташуванню в такому природному районі, великим багатством стали природні ресурси, великі запаси срібла, золота, дорогоцінного каміння, урану, вугілля та поліметалевих руд.

Офіційною мовою країни є таджицька мова. Таджицький алфавіт дотримується класичного йотування букв російського алфавіту: Ё, Ю, Я для йотованих О, У та А, сам алфавіт сформувався на основі російського алфавіту та складається із 35 літер. Мовазнавцям відомо про понад 50 різних діалектів таджицької мови. Найближчі мови – дарі та фарсі. Особливість мови – усне мовлення відрізняється від письмового, тобто таджики не говорять так як пишуть на папері.

Цікавим фактом є те, що назва столиці Таджикистану – Душанбе перекладається з рідної мови як “понеділок”.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на таджицьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на таджицьку мову.

Переклад документів із таджицької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на таджицьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!