Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Турецька

Турецька

Турецька Республіка – держава, розташована у Південно-Західній Азії та частково у Південній Європі. Тут знаходилися два із семи чудес світу – Храм Артеміди в Ефесі та Мавзолей у Галікарнасі. Найбільшим містом Туреччини є Стамбул, столицею – Анкара, яка займає друге місце за величиною серед міст цієї держави. Одне з унікальних природних чудес Туреччини – це гора Памуккале, її білосніжні тераси, наповнені теплою мінеральною водою, знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Туреччина – дуже популярна серед туристів країна. Її омивають 4 моря: Мармурове, Чорне, Середземне та Егейське.

У Туреччині державною мовою є турецька мова, яка відноситься до південно-західної підгрупи тюркських мов. Турецька мова має велику кількість діалектів, тому жителі різних регіонів не завжди здатні розуміти один одного. Для літературної турецької мови основою є стамбульський діалект. У цій мові слова читаються так, як і пишуться, але турецька мова належить до аглютинативних: до слова додаються афікси і суфікси, у результаті чого воно змінює граматичні форми. Тільки 14% всіх слів у цій мові є запозиченими.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на турецьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на турецьку мову.

Переклад документів з турецької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на турецьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!