Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Угорська

Угорська

Угорщина – держава у Центральній Європі. Столиця Угорщини – місто Будапешт, яке відоме архітектурними пам’ятниками, серед яких середньовічний Замковий пагорб у районі Буда, величні будівлі у неокласичному стилі на проспекті Андраші у Пешті та Ланцюговий міст XIX століття. У Будапешті ходять найдовші у світі трамваї – 53,9 м. Метрополітен цього міста став третім у світі.

Офіційна мова Угорщини – угорська. Вона належить до фінно-угорської сім’ї та становить угорську групу. Угорська мова належить до аглютинативних мов, тобто, мов, у якій вживаються довгі слова. Найдовшим словом в угорській мові вважається слово «Megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért», а найчастіше використовуваною літерою – літера «е». Сучасна угорська мова використовує латиницю, в ній 40 букв, із яких 14 голосних, 26 приголосних.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на угорську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на угорську мову.

Переклад документів з угорської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на угорську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!