Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Ісландська

Ісландська

Ісландська мова – основна для жителів Ісландії, а з 2011 року вона є державною мовою.

Належить до скандинавської групи германських мов. Більшість носіїв мови проживає в Ісландії, Данії, деяких регіонах США та Канади, проте за межами рідної країни дедалі менше людей продовжують говорити ісландською мовою.

Рада ісландської мови, яка діє в Ісландії, працює над збереженням та радиться з владою для впровадження мовної політики.

Порівняно зі стандартною латиницею, в ісландському алфавіті відсутні літери сqwz (остання скасована у 1974 році) та присутні áéðíóúýþæö.

Цікавим фактом є те, що у жителів Ісландії немає прізвищ. У 1925 був виданий спеціальний закон, що забороняє громадянам країни отримувати прізвища. У більшості ісландців є лише по батькові, які утворюються шляхом додавання до імені батька в родовому відмінку — або son («син»), або dóttir («дочка»).

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на ісландську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на ісландську мову.

Переклад документів з ісландської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на ісландську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!