Площа Українських Героїв

м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, поверх 2, офіс 3А

Главная Мови перекладу Перська / Фарсі

Перська / Фарсі

Перська / Фарсі

Перська – мова з багатовіковою історією, належить до іранської групи індоєвропейської мовної сім’ї. Перська мова зберігає тисячолітню літературну традицію Ісламського світу. Має три відгалуження – західна перська мова (фарсі),  дарі (поширена в Афганістані та Пакистані) та таджицька (поширена у Таджикистані та прилеглих районах Узбекистану).

Фарсі поширена в Ірані, Іраці, Бахрейні, Кувейті. Загальна кількість носіїв, які використовують перську як першу мову – понад 60 млн. У період з X по XII століття, фарсі була мовою міжнародного спілкування, культури та науки ісламського світу та вплинула на мови від Туреччини, Кавказу і Криму до Центральної Азії та Індії.

Для запису фарсі в Ірані (як і для дарі в Афганістані) використовується арабський алфавіт, доповнений чотирма літерами для позначення звуків, відсутніх в арабському: пе (پ), че (چ), же (ژ) та гаф (گ), і містить, таким чином, 32 знаки.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на перську/фарсі, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на перську/фарсі.

Переклад документів з перської/фарсі та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на перську/фарсі може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад