Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Польська

Польська

Республіка Польща – держава у Центральній Європі. Польща – мононаціональна країна, понад 98% її населення – поляки. У Польщі у 1815 році з’явилася перша у світі конституція. Республіка Польща – член ЄС та НАТО, вона входить до зони Шенгену.

Державною мовою Польщі є польська. Серед слов’янських мов вона посідає друге місце за кількістю носіїв. У польській мові багато слів співзвучні зі словами українською мовою, причому деякі слова перекладаються навпаки: owoce – «фрукти», zapomniс – «забути». Перша друкована книга польською мовою з’явилася у 1561 році, це був переклад Біблії. Польський алфавіт виник на базі латинського алфавіту і складається з 32 літер.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на польську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на польську мову.

Переклад документів з польської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на польську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!