Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Словацька

Словацька

Словацька Республіка – держава у Центральній Європі. Столиця Словаччини – Братислава, це єдина у світі столиця, яка межує з двома країнами – Австрією та Угорщиною. У Словаччині багато визначних пам’яток, найвідоміші – це замки XIII-XVII століть.

Державною мовою Словаччини є словацька. Словацька мова належить до західної гілки слов’янських мов у індоєвропейській сім’ї. Словацька мова серед слов’янських є найближчою до чеської мови. У словацькому алфавіті використовуються латинські літери, деякі з них мають діакритичні знаки, які позначають довгі голосні, сонорні голосні, дифтонг, шиплячі голосні. У словацькій мові близько 29 основних діалектів, які поділяються на 8 груп. Також у словацькій мові є слова, схожі на слова в українській мові: ruka – рука, kniha  – книга, co je nové? – що нового?

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на словацьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на словацьку мову.

Переклад документів зі словацької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на словацьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!