Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Узбецька

Узбецька

Узбекистан – барвиста країна в Середній Азії, із чудовими оазами серед пустель і піднесеними вершинами Тянь-Шаня та Гісарського хребта. Тут знаходяться найстаріші міста, такі як Самарканд і Бухара, вони практично «однолітки» італійського Риму. Цікавий факт – жителі Узбекистану намагаються користуватися автомобілями білого кольору, тому що вони найменше нагріваються в спеку. Також країна може похвалитися такими особливостями як єдиний метрополітен у Середній Азії та наявність гірськолижних курортів.

Офіційною мовою країни є узбецька мова. В Афганістані ця мова отримала статус регіональної. Загальна кількість жителів планети, які розмовляють узбецькою, становить близько 27 мільйонів. Регулюванням узбецької мови займається Ташкентський державний університет узбецької мови та літератури імені Алішера Навої в Ташкенті.

На даний момент для письмової форми використовується латиниця, хоча в сусідніх країнах Киргизстані та Таджикистані для узбецької мови використовують кирилицю, а в Афганістані – арабське письмо.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на узбецьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на узбецьку мову.

Переклад документів з узбецької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на узбецьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!