Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

В’єтнамська

В’єтнамська

Соціалістична Республіка В’єтнам – держава у Південно-Східній Азії на півострові Індокитай. Назва країни у буквальному перекладі з в’єтнамської мови означає «південні в’єти». Понад 80% території В’єтнаму займають гори. Столиця В’єтнаму – місто Ханой, яке входить до двадцятки найбільших за площею столиць планети. Тут знаходиться мармуровий мавзолей лідера комуністичної партії країни Хо Ші Міна та інші визначні пам’ятки: ляльковий театр на воді, музей військової історії, Ханойська цитадель, кафедральний собор Святого Йосипа та ін.

Офіційна мова В’єтнаму – в’єтнамська, яка належить до північної підгрупи в’єтської групи мов австроазійської сім’ї. В’єтнамська мова є тональною мовою: один і той самий склад має різні значення в залежності від висоти звуку, що вимовляється. У в’єтнамській мові виділяються 3 діалектні області: північні, центральні, південні. Сучасна в’єтнамська писемність називається «тьи куок нги» і базується на латинській графічній основі.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на в’єтнамську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на в’єтнамську мову.

Переклад документів з в’єтнамської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на в’єтнамську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!