Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Чеська

Чеська

Чеська Республіка – держава в центральній Європі, яка є членом НАТО та ЄС. Також Чехія відома як «Країна замків» — їх нараховується понад дві тисячі. Найвища точка Чехії – гора Снєжка, розташована у горах Крконоше. Чехія багата на історію, культуру, пам’ятки. Найбільш відомими є: замковий комплекс Празький град, Старе Місто, собор Святого Віта, Вацлавська площа та ін.

Столиця Чехії – Прага, її ще називають “містом сотні шпилів” (так її назвав письменник Йозеф Гормайр). Саме тут знаходиться визначна пам’ятка Празький град, цей комплекс потрапив у Книгу Рекордів Гіннеса як наймасштабніша президентська резиденція та найбільший замок у світі.

Державною мовою Чехії є чеська. У чеській мові виділяють чотири групи діалектів: чеські, ганацькі, ляські та моравсько-словацькі. В основі писемності лежить латинська графіка. Чеська відноситься до західнослов’янської групи мов, що входить до складу індоєвропейської мовної групи. У написанні слів чеської мови на кожен звук припадає одна літера, наголос завжди ставиться на перший склад.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на чеську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на чеську мову.

Переклад документів з чеської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на чеську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!