Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Китайська

Китайська

Китайська Народна Республіка – одна з найважливіших держав в Азіатському регіоні та на світовій арені. Завдяки чисельності населення країни, рідна мова отримала найбільшу кількість носіїв на планеті – 1,3 млрд осіб. Китайська є офіційною мовою КНР та Тайваню. Для досягнення міжнародного порозуміння між країнами, китайська визнана офіційною та робочою мовою Організації Об’єднаних Націй.

Китайська – поєднання безлічі національних діалектів, тому фахівці розглядають китайську як гілку мов.
Символи мови – ієрогліфи. Знання 500 ієрогліфів достатньо для розуміння 80% звичайного сучасного тексту, знання 1000 та 2400 знаків дозволяє зрозуміти відповідно 91% та 99% такого тексту. Розуміння 3000 ієрогліфів достатньо для читання газет та неспеціалізованих журналів.

Традиційно китайці писали зверху вниз, а стовпці йшли справа наліво. На даний час у КНР переважно пишуть горизонтально, зліва направо, за зразком європейських мов; вертикальне письмо продовжує використовуватися на Тайвані разом із горизонтальним.

Через свою складність китайська мова внесена до книги рекордів Гінесса, поряд з іншими мовами ієрогліфічної писемності.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на китайську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на китайську мову.

Переклад документів з китайської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на китайську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!