Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Норвезька

Норвезька

Норвегія – одна з найстаріших монархій у Європі. Норвегія входить у НАТО, Північний паспортний союз і Шенгенську зону. Країна отримала дві назви на двох мовних “версіях” норвезької — Norge на букмолі та Noreg на нюношці.

Обидві форми мови затверджено на законодавчому рівні офіційно. У країні є спеціалізована рада. Вона займається питаннями регулювання норвезької мови.

Незважаючи на те, що мовне питання суперечливе, національне телебачення веде мовлення і на букмолі, і на нюношці.

Норвезький алфавіт оснований на латиниці і містить 29 літер (тих же самих, що і в датському алфавіті). Норвезька мова належить до групи материкових скандинавських мов, змінена під історичним впливом датської та незначним впливом шведської мов.

Однак у країні існує багато діалектів, крім офіційних. Причина цього – ізольованість регіонів Норвегії.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на норвезьку мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на норвезьку мову.

Переклад документів з норвезької мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на норвезьку мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!