Палац «Україна»

м. Київ, вул. Тверська 6 (Єжи Гедройца 6), 5-й поверх, офіс 7

Туркменська

Туркменська

У всьому світі туркменською мовою розмовляє близько 7 мільйонів жителів. Основний регіон використання мови – Туркменістан, а також невеликі території в Ірані, Афганістані, Туреччині, Таджикистані, Казахстані, Узбекистані і Росії.

Сьогодні туркменська мова використовує латинські символи для написання, а до 2000 року до алфавіту навіть були включені символи фунту(£), єни(¥) та долара($) як літери.

Назва столиці Ашхабад перською означає “місто”, в 1948 році зазнало повної руйнації внаслідок землетрусу, було повністю відбудовано. Наразі внесено до Книги рекордів Гінесса як найбільш біломармурове місто у світі.

Якщо Вам потрібен письмовий переклад з/на туркменську мову, звертайтесь до Бюро перекладів «МакроГлобал», співробітники виконають переклад якісно та у потрібний для Вас термін.

Додатково Бюро перекладів «МакроГлобал» надає послуги засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів та підписом перекладача, а також нотаріального засвідчення перекладу з/на туркменську мову.

Переклад документів із туркменської мови та навпаки здійснюється професійними перекладачами, після чого його вичитують кваліфіковані редактори, і лише після цього Ви отримуєте якісний і перевірений переклад.

Терміновий переклад документів з/на туркменську мову може бути виконаний від 30 хвилин.

ПРОЦЕС ЗАМОВЛЕННЯ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ

Для оцінки вартості перекладу та термінів виконання ми маємо побачити документ в електронному вигляді (скан, фото, файл у будь-якому форматі) або безпосередньо в офісі. Ви можете залишити заявку у нас на сайті, написати на нашу електронну пошту macroglobal@ukr.net або звернутися до нас в офіс.

Детально ознайомитися з ціновою політикою перекладу та засвідчення можна у розділах «Ціни на письмовий переклад» і «Ціни на засвідчення перекладу».

Ви можете попередньо проконсультуватися з менеджером за телефоном +38 (097) 933 31 46, +38 (095) 160 10 97,   +38 (044) 227 01 24.

Замовити переклад
Звоните нам!